Dotacje POIG

 

Projekt współfinansowany ze środków

Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

MODYFIKACJA SYSTEMU INFORMATYCZNEGO

PRZEDSIĘBIORSTWA POKO-AL

DO OBSŁUGI ZLECEŃ W SYSTEMIE B2BProjekt polega na gruntownej modyfikacji istniejącego w firmie systemu informatycznego pod kątem obsługi zleceń. Zmiana oprogramowania dotyczy części działalności dotyczącej stolarki otworowej, jako obszaru szczególnie wrażliwego nadokładność, terminowość, zgranie w czasie wielu elementów, które w konsekwencji prowadza do poprawnej obsługi klienta zamawiającego. Zmiany dotyczą także księgowania i i rozliczeń.


Szybki i dokładny przepływ danych ułatwi rozliczenia z klientami. Z kolei dokładna i szybka informacja stanowi doskonały materiał do oceny tego obszaru działalności w stosunku do całości firmy. Nowy system zmieni całkowicie sposób obsługi firm partnerskich dzięki zaimplementowanym do systemu funkcjom B2B oraz elektronicznej, w pełni automatycznej, wymianie informacji.


Projekt dotyczy współpracy wnioskodawcy z dwoma partnerami zagranicznymi. W ramach integracji systemów wnioskodawcy i partnerów, nastąpi implementacja Elektronicznej Wymiany Danych w standardzie EDI .


Przedsiębiorcy współpracujący z Wnioskodawcą użytkują własne systemy informatyczne, które będą integrowane z systemem informatycznym Wnioskodawcy.


W ramach projektu zostaną wdrożone nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz instalacje techniczne optymalizujące efektywność energetyczną systemu informatycznego i zwiększające bezpieczeństwo ekologiczne inwestycji oraz efektywność ekonomiczną.

 

Ważne strony:

 

Program Innowacyjna Gospodarka www.poig.gov.pl

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju www.mir.gov.pl

Agencja Rozwoju Pomorza www.arp.gda.pl

Oferty pracy

Firma POKO-AL PILNIE poszukuje chętnego do pracy najlepiej doświadczonego projektanta fasad aluminiowo-szklanych...